Kultura i sztuka

warsztat złotniczy
Skoro zbutwiały stary warsztat jeszcze może podskoczyć, to tylko dobrze o nim świadczy. A ty @Huzia na Józia, czyli stary warsztat?! Oj, nieładnie. Wybaczam.
T. Michalak
Bractwo św. Łukasza powstało w Warszawie a jego członkowie powiazani byli z Kazimierzem w różny sposób. Życie nie znosi próżni i Konfraternia w naturalny sposób wpisuje się miasteczko ale czy jest kontynuacją stowarzyszeń uczniów Pruszkowskiego? Mam w tym względzie poważne wątpliwości. Niemal od początku Konfraternia broni się przed wprowadzeniem kryteriów jakościowych przy przyjmowaniu nowych członków . Z samego malarstwa jest niezwykle cięzko wyżyć i rozumiem, że trzeba próbować wszystkiego. Ważne aby nie obniżać okazji rangi Kazimierza i jego tradycji
Harry
no i beda spiewy.....tam...."o moj rozmarynie".....czy "pierwsza brygada"...a moze by tak cos innego dac z repertuaru...a nie powielac stare wzorce sprzed stu lat??....ale tu zaraz padnie pytanie pewnie CO??...w taki razie.....Polska wrocila na mape Europy(te 100 lat temu--no,ok)--ale MY nie urodzilismy sie 100 lat temu,i moze przydaloby sie cos nowego/nowszego....??
Pokaż stopkę